Vaisu esitys

Annan esiintyminen Elämä Lapselle konsertissa oli energiaton ja tylsä. Ei minkäänlaista tanssiliikettä! Jos kerran laulaa dance vivahteista musaa, niin pitää sitä osata esittääkkin.

Antti Tuisku on ollut niin loistava aina noissa esiintymisissään. Anna kalpenee sen rinnalla.
3418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko tosiaan niin, että idols on keskinkertaisuuksien ponnahduslauta. Mitä olen kuullut Annaa radiosta, niin olen ollut ihan tyytyväinen kuulemaani. Eilinen esitys oli kyllä tosiaan ponneton ja laimea. Vähän samaa ihmettelin joskus kesällä kun tuli jokin toinen Annan konsertti, missä esiintyi muitakin uusia naisartisteja, ei taida typyllä olla luontaisia kykyjä lavaesiintymiseen, harmi.

Koivunen ei ole niin suuri pettymys, siitä näki heti alusta alkaen, että homma ei tule toimimaan.

Äänestä
  • Ja sulla itselläs menee kaikki upeasti ja olet supersuosittu, vai kuinka?

    Äänestä

  • sinä itse? kirjoitti:

    Ja sulla itselläs menee kaikki upeasti ja olet supersuosittu, vai kuinka?

    tol aloittajalla vois mennä ku upeesti Annan seurassa - niin kovin tuntuu seuraavan ihanan Annan jokaista liikettä.
    Sama juttu noil muil jotka tekevät noit pilkkaavia avauksia. Aikaa tuntuu riittävän Annalle vaik kuinka. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan ponneton kirjoitti:

Annan esiintyminen Elämä Lapselle konsertissa oli energiaton ja tylsä. Ei minkäänlaista tanssiliikettä! Jos kerran laulaa dance vivahteista musaa, niin pitää sitä osata esittääkkin.

Antti Tuisku on ollut niin loistava aina noissa esiintymisissään. Anna kalpenee sen rinnalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu