Moi!
Etsiskelen 2 Shetlanninponia vuokralle kesäksi-09.
Kahta kilttiä, osaavaa & reipasta pikkuponia tähylisin siis vuokralle ensi kesäksi. En niitä ihan koko kesäksi vuokralle, mutta vuokra-aika on vielä auki :) Ponit tulisiavt asumaan maaseudun rauhaan, hyvään hoitoon.
Jos tietoa on mistä kaksi Shettistä vuokralle saisi, vastaathan viestiini!! Jos sinulla on itselläsi kaksi pikkuponia vuokralle, pistä sähköpostiini viestiä!
-HevosHullut Tytöt :)
Shettiksiä vuokralle?
6
1565
Vastaukset
- ....!!!
www.hevostalli.net/markkinatew tai www.hevosnetti.com :)
- Dinsuu
Moi!
mäki haluisin vuokra shettistä.
sellasta rauhallista ja kilttiä shettistä.
joka rakastaa rapsuttelua.
ja sellai joka EI pukita tai pure.
mietin viellä asiaa
- hh
vhjbxufygghhjkjjhfhhj
- kiki
Moi
Minäkin haluaisin shettiksen vuokralle mieluiten semmonen joka tykkää esteist ja on perus kiltti- Kiki
Ja oon ratsinu 7 vuotta on hypänny 50-70 ja koulu on helppo c
Ei mielelää mikää potkiva poni ja tät Lahen lähelt
- moiiikjjkkklkn
Mekin kaverin kans ajateltii jotai isoja shetuja vuokralle, mielellää kuopion läheltä. Meillä olisi tallipaikka pieneltä yksityistallilta, lisää kerrotaan myöhemmin.
Tähän palstaan tietoja niin voidaan jutella...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2153647Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen143519Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä912608Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman122199Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling592160Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.111919Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue481745- 901601
- 791207
- 721163