Chrysler Neon 2.0 A3 SE a/c

Olen ostamassa autoa ja löysin tämmöisen kivan merkin, yksi liike pyytää tästä automaatista
5500e. Mitä vinkkejä voisitte antaa, ennenkuin menen koeajoon?

Kiitos!

T: hilma
2497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

http://www.nettiauto.com Tuolta voit vertailla hintoja. On ilmeisesti vuosimallia 2000, kun on kolmivaihteinen automaatti? Kannattaa ottaa 2001 tai uudempi, missä on 4 vaihteinen automaatti. Kestävyys laatikossa ei ole ongelma, mutta miellyttävämpi ajaa nelivaihteinen.

Äänestä

ei kait noissa neoneissa muuta mutta etupään puslat on heikot. kallis korjata.
naputus koneesta, varsinkin kylmänä on ominaisuus, ei vika.
ja SE -malli on se halvin. eli halvimmasta alkaen ne menee kait jotenkin SE, LE ja LX, missä mm. nahkasisusta ja kattoluukku.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hilmaneiti kirjoitti:

Olen ostamassa autoa ja löysin tämmöisen kivan merkin, yksi liike pyytää tästä automaatista
5500e. Mitä vinkkejä voisitte antaa, ennenkuin menen koeajoon?

Kiitos!

T: hilma

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu