Kaikki lähtevät liikkeelle siitä oletuksesta, että Hannu on karistanut pölyt kannoiltaan ja vaiennut. Onko kukaan tullut ajatelleeksi, että entä jos tilanne onkin toisin ja jokin ilkeä taho on vaientanut Hannun? Olen huolissani Hannun terveydestä.
TÄRKEÄÄ: ONKO HANNU VAIENNUT
VAIENNETTU???
71808
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ja palaa julkisuuteen vuoden sisällä mahtavien systeemeiden kera.
Sisustan paraillaan uutta kämppää.
En jouda enemmän tänne kirjoittamaan. Tässä kuva asuntotalostani. Olen merkinnyt nuolella "OCEANAIRE", siinä ylin kerros minun.
http://www.panamarealestatenow.com/Oceanaire_Panama
t.
Hannu
Saanko minäkin Hannu tollasen jos liityn Wincapitaan, saanko??
Lahettele vaan e-meilia, niin liitetaan sinut uuteen ja parempaan yritykseen, jonka olen perustanut tanne Panamaan.
P.S. Uuden yrityksen nimi ei enaa ole Wincapita.
Kerron sitten tarkemmin, kun lahettelet liittymistiedot.
Oot sie mahtava tyyppi! En sitä ennen uskonut näiden juttujen perusteella, luulin sinua ihan mulkuksi, mutta nyt olet todistanut että olet reilu ja hyvä tyyppi!
Kiitos sulle. Laitan talon myyntiin, ostan kivan repun ja lähden tulemaan sinne. Nähdään Hande (jos sallit jo tässä vaiheessa tuttavalisen ilmauksen, ollanhan me jo hyviä kamuja :) )!
Unohdin nuo yhteystiedot:
[email protected]
Laitahan postia, niin pannaan rahat tyohon.
sain taloni myytyä niin voisin laittaa tilillesi jo 200,000e näin förskottina.Mailaatko ystävällisesti tilitietosi.Kiitos.Nähdään pian.