Kirpputoreja

Onko Parkanossa toimivia kirppareita,olen tulossa sinnepäin ja olis kiva käydä ? Eikös sieltä ole joku lopettanut ?
81184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

juuri lopetti. kolme muutakin on, mutta niitä ei viitsi edes mainita......

Äänestä

Kävin viikolla S-kirppiksellä tai mikä se nyt onkaan.Voi jösses kun on epäsiisti paikka!!Ja ne kamat!Lasten reikäsiä trikoita kaupattiin yli 2€ hintaan.Sallikaa mun nauraa!!Siel oli tasan yksi pöytä jossa hinta-laatusuhde oli paikallaan.Hameet euron,farkut 2€...No,siitä pöydästä lähtikin mukavasti tavaraa kotio.Miettikää hyvät ihmiset kun hinnoittelette niitä rytkyjänne et mitä ITE olisitte valmiita maksaan niistä.Kaupastaki saa aleaikaan muutamalla eurolla UUTTA vaatetta!!

Äänestä
  • mihinkäs unohtui vanhan Tammelan tiloissa toimiva kirpputori? Edullisen tavaran kehto ja asiakaspalvelun taivas! Toistakymmentä vuotta uhrautuvaa asiakaspalvelua on mainnanarvoinen suoritus.

    Äänestä

  • paras unohtui kirjoitti:

    mihinkäs unohtui vanhan Tammelan tiloissa toimiva kirpputori? Edullisen tavaran kehto ja asiakaspalvelun taivas! Toistakymmentä vuotta uhrautuvaa asiakaspalvelua on mainnanarvoinen suoritus.

    Ni missäs tällänen on?

    Äänestä

  • ??????????? kirjoitti:

    Ni missäs tällänen on?

    oven takana on muutama kerta käyty, eikä ikinä ovi aukea, niin en kyllä osaa sitä miksikään laskea. Aivan ihme aukioloajat!!!!!!

    Äänestä

  • 11111111 kirjoitti:

    oven takana on muutama kerta käyty, eikä ikinä ovi aukea, niin en kyllä osaa sitä miksikään laskea. Aivan ihme aukioloajat!!!!!!

    on?????

    Äänestä

  • sellanen kirjoitti:

    on?????

    Siinähän se on ollut jo vuosia. Nyt se on aukikin aina kun se Eiras shop (vai mikä lie) on auki. Kallista siellä kyllä on..

    Äänestä

löytyy niitä kirppareita Parkanosta.Yksi kolmostielle näkyvä K-pekkaa vastapäätä ja 2 muuta kekustassa Kirjaston läheltä alakerrasta Parkanontien varrelta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Parkanossa kirjoitti:

Onko Parkanossa toimivia kirppareita,olen tulossa sinnepäin ja olis kiva käydä ? Eikös sieltä ole joku lopettanut ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu