Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Voi Teppo minkä teit!!!

Onneks sentään Pelicans - HPK pelaa tasan ni pääsee taas 100 eukkoa voitolle. Jos Tepolla on loistavia peliideoita ni jaa ne meidänkin kanssa. Noh katellaan taas huomen aamulla...!
2268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

TAIDAT OLLA VÄHÄN YKSINKERTAINEN?

Äänestä

Stadissa betsattiin HPK:ta moneyline-vetona et sillei hei!

HPK ei ole samanlainen rupusakki kuin viimevuonna. Jukka Rautakorpi on laittanut uudet tuulet puhaltamaan Hämeenlinnassa et sillei hei! HPK on tällä kaudella runkosarjan 6 parhaan joukossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RahatonPelimies kirjoitti:

Onneks sentään Pelicans - HPK pelaa tasan ni pääsee taas 100 eukkoa voitolle. Jos Tepolla on loistavia peliideoita ni jaa ne meidänkin kanssa. Noh katellaan taas huomen aamulla...!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu