Johanna Tukiainen BB-kilpailuun!

Tänään tulee BB-taloon neljä uutta asukasta. Toivottavasti Johanna Tukiainen olisi yksi heistä! Ja jos kolme muutakin uutta asukasta olisivat julkkiksia, niin he voisivat olla vaikka Matti Vanhanen, Matti Nykänen ja ja Jari sillanpää!
2236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eih... miks aina pitää olla kiintiöhomo mukana?!?!?!

Äänestä
  • Ei Johanna Tukainen mikään homo ole!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies 27v kirjoitti:

Tänään tulee BB-taloon neljä uutta asukasta. Toivottavasti Johanna Tukiainen olisi yksi heistä! Ja jos kolme muutakin uutta asukasta olisivat julkkiksia, niin he voisivat olla vaikka Matti Vanhanen, Matti Nykänen ja ja Jari sillanpää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu