Natokiima ei nappaa

yhtään mitään!
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokoomus puolueena ei koskaan kuuntele, vaikka markkinoi niillä kuulevilla korvillaan, Suomen kansan enemmistön mielipiteitä. Suomen kansan enemmistöhän on Nato-vastaista ja Sota-vastaista, kukas se nyt mielellään omaa poikaansa sotarintamille antaisi tieten tahtoen tapettavaksi? Venäjä ei ole enää uhka Suomelle, kun tämän vaan kokoomuksen porukka ymmärtäisi. USA on kohta uhka suomalaisille, jos kokoomus saa stubbailla ja temmeltää omien tavoitteidensa saavuttamiseksi. Kokoomukselle pitää ottaa kaikki malli ja kaikkeen USA:sta. Ruotsistakin kokoomus saisi stubbailuillaan fiksumpia malleja tavoitteidensa toteuttamiseksi, mutta ei niin ei, USA se pitää olla. Ruotsi on ollut hyvin maltillinen ja Ruotsalaisia ei vaivaa Nato-kiima.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nato joka ei tee kirjoitti:

yhtään mitään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu