626 -88 pulttijako

Eli olisin talveks nastarenkaat ostamassa ja tuota pulttijakoa utelisin
3452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

5*114,3

Äänestä

Et kertonut millä koneella se on,meinaan -88
malleissa on erilaisia jakoja. 1.6L ja 1.8L se on
4*114,3 keskireikä 59,6 ja 2.0L 5*114,3 kr 67,0
Ainakin viispulttisessa keskireikä voi olla
myös pienempi.Tiedä vaikka olis muitakin
variaatioita,mutta pulttijakoihin on vain
nää kaks vaihtoehtoa.

Äänestä
  • Juu 2.0 koneella eli 114,3...Kiitokset tästä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talvinakit hankkimassa kirjoitti:

Eli olisin talveks nastarenkaat ostamassa ja tuota pulttijakoa utelisin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu