Tämäkö kamala palsta?

Mielestäni tämä aborttikeskustelupalsta on aika kamala. Mikä on sinun mielipiteesi?
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja antaa tukea toisille ovat palstalla melko rajalliset. Pro Life-aktivistit ovat joka välissä ikävästi huutelemassa ja häiritsemässä.
Toki Tädillä on joskus aivan asiallisia ja perusteltuja näkemyksiä, ei mitään jenkkituontikamaa, samoin kristityillä, jotka kertovat asioista omasta näkövinkkelistään.

Jos jokainen vain tyytyisi vastaamaan kysymyksiin ja kertomaan miten omalla kohdallaan menettelisi, palstalla olisi mukavampi vierailla.

Äänestä
  • ikävät tosiasiat ja niiden kertominen suoraan ovat 'huutelua ja häiritsemistä' :D Ihan turha kuvitella että täällä tulee pelkkää hyväksyvää päänsilittelyä silkkihansikkailla!

    Äänestä

Taas on tullut seurattua tätä palstaa, vaikka eihän täällä ole pakko olla. Kyllä on kamala loanheittopalsta, jossa ihmiset eivät selvästi pysty kohtaamaan toisiaan. Anonyymisti voi sitten heittää ihan mitä vaan sylki suuhun tuo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mielipiteesi? kirjoitti:

Mielestäni tämä aborttikeskustelupalsta on aika kamala. Mikä on sinun mielipiteesi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu