Lukko on NRO.1

Ihan saletisti voittaa runkosarjan ja koko paskan siis ihan mestaruuskultaa!
3256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oikein "mestaruuskultaa"...? ettei vaan mestaruushopeaa? te maalaiset mitään voita. LOL

Äänestä

Hyvin ainakin on kausi lähtenyt käyntiin.. Lupa odottaa mitalia.

Äänestä
  • TOSTA SAARENHEIMO-HAATAJA-KOLMAS
    KOLMIKOSTA TULEE MIELEEN
    LUKON ISMO VILLA - MATTI FORSS - JARI LAIHO KENTTÄ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Ketunpoika- kirjoitti:

Ihan saletisti voittaa runkosarjan ja koko paskan siis ihan mestaruuskultaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu