Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko ihan

onko teistä ihan normaalia kun tyttöystävän kanssa nussii niin hän useinmiten ei anna minun laueta sisäänsä vaan pyytää että laukeaisin hanen asvoilleen?!
ei tajua!!! mitä järkeä on siinä että nai ja lopuksi joutuu kuitenkin runkkaaman mällit naisen kasvoille!!!???
63268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...

Äänestä

haluu nähdä kun sperma lentää rinnoille ja kasvoille mut mun ei itse tarvii runkata vaan muija hoitaa sen itse

Äänestä

Mulla tyttöystävä on alkanut yhä useammin pyytään, että menen lopuksi kasvojen eteen ja työnnän terskan suuhun. Sinne spermat lentävät tai jos olen lauennut sisälle annan hänen nuolla kullia. Itse hän saa heti naimisen alussa kerran tai kaksi.

Äänestä

Jospa kysyisit naiseltasi asiasta henkilökohtaisesti. Luultavastikkin hän saa siitä suuremman nautinnon. Mutta jos asia askarruttaa sinua, kysy häneltä. Minkä takia asia haittaa sinua? Onko sillä niin väliä minne saat sukupuolieritteesi purkaa?

Äänestä
  • sitähän kysyjä just kysyi mitä järkee on naida jos joutuu kuitenkin rukkaamaan???

    Äänestä

Todennäköistä on, että tyttösi on pornoelokuvien uhri siinä mielessä, että hän luulee naamalle laukeamisen olevan miehille mieleen ja uskoo sen olevan ainoa ja paras tapa mielyttää. Tämä pakonomainen ja kaavamainen tapa tehdä asiat tietyllä tavalla ja juuri seksielokuvien tapaan, on tyypillisintä nuorilla naisilla. He kuvittelevat olevansa mestareita= haluttuja lutkia tällä tavallatoimiessaan.

Kerro tyttöystävällesi milta sinusta tuntuu ja osoita hänelle, että tavallinen aito, hellä rakastelu on sinulle mieleen. Näytä, että hän on sinulle tärkeä riippumatta siitä, miten hän munaasi imeksii jne...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


normaaalia kirjoitti:

onko teistä ihan normaalia kun tyttöystävän kanssa nussii niin hän useinmiten ei anna minun laueta sisäänsä vaan pyytää että laukeaisin hanen asvoilleen?!
ei tajua!!! mitä järkeä on siinä että nai ja lopuksi joutuu kuitenkin runkkaaman mällit naisen kasvoille!!!???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu