Kaupunginjohtajaa

mitalijuhliin ? Oliko paikalla ?
7617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kaupungin nykyjohto vammaisia pidä ihmisinä.

Äänestä

Häntä kaivattiin.

Äänestä
  • vastasit, eihän paikallaolijoita tarvitse paikalle kaivata.

    Äänestä

  • kysymykseesi kirjoitti:

    vastasit, eihän paikallaolijoita tarvitse paikalle kaivata.

    meleko tollukka.

    Äänestä

Kysyt ja vastaat ja kysyt taas samaa asiaa. Vetase jo tuo sontaluukkus kiinni.

Äänestä
  • suuria kärsimyksiä ?

    Äänestä

et tainnut itse olla kun kaipailit vai olitko erehtynyt paikasta ja olit yksin paikalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaivattiin kirjoitti:

mitalijuhliin ? Oliko paikalla ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu