CTS-V syö M5:n

AMG ja RS6 ovat paperia M5:n rinnalla, mutta nyt sekin on kohdannut voittajansa:

http://www.roadandtrack.com/article.asp?section_id=31&article_id=6963

Täytynee laittaa Caddy tilaukseen ja femma myyntiin...
4600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Njoooo... 50 hevosvoiman tehoero. Haluaisimpa tietää mille tasolle cädin kulutus nousee. Tosin se joka sellaisen ostaa (kuten myös M5:kin), ei varmaan kulutus merkitse paskaakaan. M5 on kuitenkin aina M5!

Äänestä
  • talvikelissä pikkaiselle Suzuki Swiftillekin.

    Äänestä

  • helkama.

    Äänestä

  • häviää kirjoitti:

    talvikelissä pikkaiselle Suzuki Swiftillekin.

    Suzuki häviää mulle umpihangessa... eli olen nopeampi kuin M5.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Caddy-power kirjoitti:

AMG ja RS6 ovat paperia M5:n rinnalla, mutta nyt sekin on kohdannut voittajansa:

http://www.roadandtrack.com/article.asp?section_id=31&article_id=6963

Täytynee laittaa Caddy tilaukseen ja femma myyntiin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu