refluksivaiva liuos

Onko refluksi vaivaan jokin liuos mikä auttaisi
jatkuviin röyhtäilyihin.
5357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei ole vielä keksitty helppoa hoitoa,joka auttas myös kurkun kutinaan.

Äänestä

röyhtäilyt väheni ruokavaliorempan myötä?

Äänestä

Raskauden aikana sain jotain nestettä, jota piti hörpätä kun närästi. Tosin siitä on aikaa niin monen monta vuotta, että sitä ei löytynyt enää apteekista kun käväsin kyselemässä.

Se oli sellanen harmaa muovipullo jossa oli valkoista mönjää ja helpotti oloa.

Äänestä
  • Kyllä tämä ainakin mulla tepsii. On valkoisessa muovipullossa ja valkoista nestettä sisällä.

    Äänestä

röyhtäilyiden poistamiseksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdfasdfafsd kirjoitti:

Onko refluksi vaivaan jokin liuos mikä auttaisi
jatkuviin röyhtäilyihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu