Koska

Anneli vastaanotti fakseja vielä toukokuussa,
ollessaan pääministeri on siis edessä valta-
kunnanoikeus.
4144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Puuttumatta mitenkään oikeudessa meneillään olevaan asiaan, totean että faksien vastaanottaminen ei ole millään tavalla rikollista, vaan hyvinkin sallittua ja luvallista toimintaa. Myös Elvis saa vastaanottaa fakseja, vaikka ei ole edes ministeri.

Äänestä
  • Elvis on kuningas!

    Äänestä

  • Elvis kirjoitti:

    Elvis on kuningas!

    aiemmin toisella palstalla sanoit olevasi parooni ja ilkuit sitä että muiden pitää opiskella sun äidinkieltäs Ruotsia ? Liekkö sama Elvis kyseessä ? Osaatko sä muuten puolaa ?

    Äänestä

  • kuningas kirjoitti:

    aiemmin toisella palstalla sanoit olevasi parooni ja ilkuit sitä että muiden pitää opiskella sun äidinkieltäs Ruotsia ? Liekkö sama Elvis kyseessä ? Osaatko sä muuten puolaa ?

    lonesome tonight?Love me tender!!! ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elvis kirjoitti:

Anneli vastaanotti fakseja vielä toukokuussa,
ollessaan pääministeri on siis edessä valta-
kunnanoikeus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu