Kovimpa näytti hiljaiselta, vain omaa porukkaa pyöri edessä. Nämäkö siis faneja?
Oliks Uimiksen
"Fanit" markkinoilla
7182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Stadissa on niin hyvä yhteishenki.
Kuka muuten tietäisi, keitä kuuluu "omaan porukkaan"? Hävetkää, paskanjauhajat.
Tehkää itse omaa vaalityötänne ja antakaa Uimiksen hoitaa omaansa.
Kovin tuntuu vapisuttavan joitakin - nimeltä mainitsemattomia. Nimet tiedän, mutten mainitse, koska omien lisäksi teitä ei tunne kukaan.
Eikä kukaan kiinnostu tuollaisten toisten mollaajien mielipiteistä.
En ole Uimis vaan henkilö, joka on aina arvostanut rehtiä työntekoa, ja siksi arvostan Uimista.
niinpä. Ei aina kannata katsoa omiaan. Myös muita ihmisiä kiinnostaa politiikka, silloin syynätään tarkkaan. Ei tuolla tilaisuudessa koivnkaan moista sutinaa ollut, niin että rehellisyys peliin.
Turha on huudella kotisohvalla makaavien!!!!
Olit kuulemma kovasti käynyt kättelemässä entisiä puoluetovereitasi, ei kuulemma muita kokkareita ollut paikalla. Häpeä itseäsi!
PS-porukka kertoi, että olit ainoa, joka kävi luukulla.
omalle vaalityöllesi? Kertoisit vaikka omista ajatuksistasi tms.
puhua sillä maalaismarkkinoilla oli ainakin 10 kokoomusehdokasta, ja tukijoukkkoja samanverran.
Pallojakin meni yli 800 kpl ja karkkejakin noin 3500 kappaletta. Maalaismarkkinoilla ei Mattilaa näkynyt, kun taisi olla malmilla jossa taas ei näkunyt persutelttaa. Jukka Mattila heittää mielipiteitään täällä http://www.jukkamattila.fi/
katkeria sössötyksiä, niistä kukaan ei välitä.
Jukka I on bueno hemmo, ymmärrän ettei halua noiden kps:n "ÄLYKÖIDEN" kanssa samassa puolueessa pyöriä, ettei tule leimatuksi samanlaiseksi.