Onko muita joilla fetissinä vaara? Siis vaimon astuttaminen vieraalla ilman ehkäisyä...
astuttaminen
uteliaat
53385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tää kuvitelma kuuluu sarjaan satuja ja tarinoita. On aatellu, jotta kun olis semmonen tuttavapiiri, jossa olis useita nuoria pariskuntia ja kun sitten niitten ukot olis jotenkin "kehnoja" eli impotenttija tai tuhkamunia tai muuten surkeita, ettei niitten muijat haluais niitä lastensa isiksi. Sitten muijat laittas "siitospanosonnin" hakemisen vireille. Voisivat valita semmosen, mimmosen tykkäisivät. Ottasivat vaikka isomulkkusen ja mustakarvasen ja lihaksikkaan korston roikaleen itseään panemaan. Jos ois useita vaihtoehtoja, niin voisivat ottaa kaks, kolome panosonnia homman hoitamiseen. Vaikka arposivat, jotta kuka karjuista saa paukasta kenetki muijista tiineeks. Voisivat tietysti järjestää vaikka yleiset astujaiset porukalla ja sivuun tyrkätyt nössöukot olis passaripoikina.
Tuo tuntuu murrosikäisen pojan kuvitelmalta, mutta tosiasiassa suuressa maailmassa sellaista harrastetaan. On semmoinenkin blogi jenkeissä, en nyt suoralta kädeltä muista osoitetta, mutta ideana on koota ryhmä avio- ja muista pareista tavoitteena "tulla raskaaksi Las Vegasissa". Ja tietysti random-periaatteella eli käyttämällä satunnaista vierasta. Tästä sitten keskustellaan, vaihdetaan kokemuksia. Onko tärpännyt ja missä tilanteessa, onko isäehdokkaita ollut useita ja niin edelleen. Valokuvia on todisteena. Rouvat kommentoivat ovulaatiosykliään, kun on turhaan yritetty jo vuosi. Ja kuinka erilaista seksi onkaan ilman kondomia fertiiliin aikaan. Oma ukko käy vallan kuumana. Tai sitten ei tiedä mitään, sellaisiakin tapauksia naiset haluavat muille samanmielisille kertoa.
www.darkwanderer.net
Meillä oli yksi lapsi, eikä mieheni olisi halunnut useampaa. Päätin ottaa ratkaisun omiin sormiini, ja sopivasti kyyristellen sain sormeni ulottumaan kohdun kaulusta ulos tuleviin siiman päihin. Yksi vetäisy ja se oli siinä. Sitten kerroin miehelleni jotain höperöä uusista asennoista, ja seuraavilla kerroilla pantiin niin, että olin peppu pystyssä. Naiset pystyvät aika hyvin päättämään asennoista. Niinpä sitten mieheni astui minut tietämättään, mitä siitä seuraa.
Haluatko vain vaimolle vai altistua itsekkin vaaraan?