Persujen TOTAALIROMAHDUS!

Persut ne valehtelee ittelleen ja uskottelee pärjäävänsä vaaleissa, vaikka tarjolla ei Johtajan lisäksi ole muita kun sivareita ja ties mitä pyssymiehiä. Huh huh!

Taitaa kuulkaas Turun vanha Olavikin saara yksinänsä enempi ääniä kuin koko Persupuolue yhteensä!

Huh huh!
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko soinistien ehdokkaista 10-20% natsihenkisiä asehulluja, kuten väitetään??

Äänestä
  • luku 50-60% ja mäenpäällä 80-90%

    Äänestä

  • Kyllähän niitä innokkaita pyssymiehiä puolueen riveistä löytyy, ainakin nuoremmasta polvesta.

    Mikä sitten mahtaa olla linja Naton suhteen, mihin hintaan ovat valmiita liittymään, vai onko sodassa jo itsessään tarpeeksi syytä liittyä?

    Vastatkaas, pyssymiehet?!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karvapersu kirjoitti:

Persut ne valehtelee ittelleen ja uskottelee pärjäävänsä vaaleissa, vaikka tarjolla ei Johtajan lisäksi ole muita kun sivareita ja ties mitä pyssymiehiä. Huh huh!

Taitaa kuulkaas Turun vanha Olavikin saara yksinänsä enempi ääniä kuin koko Persupuolue yhteensä!

Huh huh!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu