Miten nopeasti olette saaneet vastauksen Unibetin asiakaspalvelusta s-postitse? Itse lähetin jo yli 2 viikko sitten meiliä, mutta vastausta ei ole edelleenkään kuulunut? Onko Unibetin asiakaspalvelu muka suomenkielellä, olen pari kertaa yrittänyt soittaa, mutta suomenkielistä palvelua en ole saanut.
Unibetin asiakaspalvelusta
pelaaja.
31935
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hyvä jos vastaavat edes tänä vuonna.Kaikenlisäksi Unibet lupasi tiettyjä asioita minulle,mutta mikään ei pitänyt paikkaansa.Jos haluatte luotettavan ja kilpailukykyisen vdonvälittäjän urheiluvedonlyöntiin ja hyvät pokerisivustot,avatkaa Centrebetille pelitili ja ainakin www.vetoguru.com sivujen kautta pelitilin avaajat saavat hyviä bonuksia.
Itselläni positiivinen kuva unibetin asiakaspalvelusta. Nopeasti vastattu s. postiin ja suomenkielinen puhelintyttönenkin löytyy. Olisko klo 8-16. Muuten englanniksi.
Olen itsekkin lähettänyt pari mailia jo päiviä sitten unibetille,mutta vastausta ei ole kuulunut.Olen yrittänyt saada monena eri päivänä kiinni suomenkieltä puhuvaa henkilöä,mutta aina vaan sanotaan että seuraavana päivänä on tavattavissa.Sen verran olen saanut selvää kun olen puhunut englantia puhuvan kanssa että minun pitäisi lähettää sinne jotain omia papereita,koska nostoni on ylittänyt turvarajan.Mitä papereita kannattaa lähettää?kysyn nyt täältä kun asiakaspalvelusta apua ei saa.