Sossuterroristit sai nenilleen

eroteta. 80 %:a kansasta tukee ministeriä. Sossut ovat sairasta porukkaa.
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis mikä kansa? Mikä oli otanta? Mistä päin Suomea? Voi kepuli raasua kun ihan tuollaista täytyy tuulettaa. Kyseessä on tilattu tilasto. Voisittekos kysyä näin ja näin ja mielummin kehä kolmosen ulkopuolelta perunapitäjistä? Tulos on tässä. Totuus on se, että kepulaiset ja kokoomuslaiset ovat tämän maan asehulluja ja siksi halutaan antaa mahdollisuus kaikille tulevillekin koululaisten murhaajille oikeus aseen hankintaan. Ihan samalla tavalla jenkeissä kaikki asehullut ajattelevat. Ei siinä sen kummempaa.

Äänestä

vain nenälle saamisesta? Miksi änkyrä ei uhkaa hakata puupampulla päähän kuten eräs änkyrä eilen? Tai ampua, se olisi oikaa rehellistä keskustapolitiikkaa. Tai lainaus "1918 olisi pitänyt tappaa kaikki punikit.." "pitäisi jatkaa siitä mikä jäi 1918 kesken..jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eipä ministeriä kirjoitti:

eroteta. 80 %:a kansasta tukee ministeriä. Sossut ovat sairasta porukkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu