rakastan yli kaiken sitä kun saan olla paikallaan ja poikaystävä suutelee kasvojani hellästi joka puolelta...
mietin vain että tykkäävätkö mihetkin sellaisesta "pehmoilusta"??
kiitos vastanneille :)
tykkäävätkö miehetkin!? :)
5
2980
Vastaukset
- Kuka ei..
Itse olen mies ja mielelläni kyllä juurikin noin suutelen tyttöystäväni kasvoja joka puolelta, mutta en kyllä tykkää, jos minun kasvoja suudellaan. Ei siinä mitään vikaa ole, mutta en vain välitä.
- ...
Kuten edellinen kirjoittaja sanoi, jotkut varmaan tykkää, jotkut ei. Oma poikaystävä ainakin tykkää :) eli kokeilemaan vaan!
- minä olen nainen..
en tykkää kun mun naamaani suudellaan muuta kuin huulten kohdalta.korvanlehtee, kaulaa, niskaa ja kaikkea muuta saa suudella, mutta ei naamaa! siinä ei oo mitään kiihkoa, tulee vaan kuolaan ja iltameikit menee huonoks..
- mitä!
tiedän esileikin aikana on suudella naista kasvoille,kaulalle, rinnoille,öhöm?
- =)...
Ihaninta on kyllä mitä tiedän. Harmi, ettei oma aviomies suutele kasvoille koskaan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815