Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

LOTTOVOITTO

Jokaisella naisella on lottovoitto jalkojen välissä. Kaikki eivät vain, etenkään feministit, ole huomanneet sitä.
1488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä naiset tämän ovat havainneet. Rikkaimmista miehistä elää yksin 2 %, siis homot. Köyhistä miehistä elää yksin ilman naista 43 %.

Jos mies tienaa kk 2000 euroa enemmän kuin nainen, niin nainen tienaa levittämällä miehelleen 12 000 euroa vuodessa, 120 000 euroa kymmenessä vuodessa. 50 vuodessa tulo levittämällä on 620 000 euroa, joka on 138 442 euroa enemmän, kuin suomalaiset lottovoitot keskimäärin viimeisen viiden vuoden keskiarvona.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Jeeeeee kirjoitti:

Jokaisella naisella on lottovoitto jalkojen välissä. Kaikki eivät vain, etenkään feministit, ole huomanneet sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu