Aika rohkeaa, pakko myöntää.

Luitteko lauantain lehdestä, kun tämä tyttö kertoi homoseksuaalisuudestaan? Ja vielä omalla nimellä ja kuvallaan. Rohkea tyttö! En tiedä olisiko minulla munaa moiseen, jos olisin homo. Pitäisiköhän moikata kun hän ensi kerralla tulee vastaan, näen häntä aika usein. Hän teki minuun aikamoisen vaikutuksen.
4698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tämän kokoisessa kylässä pitää olla todella paljon pokkaa tulla kaapista---kun leimataan jo muutenkin ja kaikki luulevat tietävänsä parhaiten toisen asiat... ;) moikkaa toki.

Äänestä

Olin kyllä kieltämättä aika paniikissa sen jutun kanssa ja vähän pelotti äidin reaktio.
Mutta nyt kun miettii, niin en kadu tippaakaan. Jos sain edes yhden ihmisen ajattelemaan kirjoituksellani, niin olen todella onnellinen.
Kiitos positiivisesta palautteesta! :)

ps.Moikkaa ihmeessä jos kerran mua näät!

Äänestä

Se on kyllä rohkea. täällä kylässä ei varmaan ole kellään munaa tulla kaapista ulos vaikka täällä niitä homoja ja lesboja onkin.
Hyvä fulness!!!!!!:)

Äänestä
  • Hassu, hassu, hassu Kaniseni!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yly kirjoitti:

Luitteko lauantain lehdestä, kun tämä tyttö kertoi homoseksuaalisuudestaan? Ja vielä omalla nimellä ja kuvallaan. Rohkea tyttö! En tiedä olisiko minulla munaa moiseen, jos olisin homo. Pitäisiköhän moikata kun hän ensi kerralla tulee vastaan, näen häntä aika usein. Hän teki minuun aikamoisen vaikutuksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu