Nyt puhutaan pienistä mulkuista, ehken pitää hiukan tarkennella, että nuo isoa janoavat ovat yleensä jotenkin tiettyä tyyppiä, ettei sinne yltä edes airo ja voihan sitä toinenkin osapuoli harjoitella elintään tiukempaan kuntoon, jos sieltä on jo useampi jälkikasvu putkahtanut, niin voipi olla ettei sitä enään täytetä edes sillä airolla, vai... Itselläni on aika keskiverto, n,19/5 ja suurimmalle osalle normaalivartaloisista naisista se ei mahdu kokonaan sisään, ja on muuten ihan muutaman kerran kokeiltu, uskokaa pois.
Kyllä kulli on sopiva, jos
se vain seisoo.
31612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kokonaan sisään joten jos tuo ei riitä niin sinne reikään tarvitaan tosiaankin airo tai halko. Eikä se penskojen määrästäkään ole kiinni että kuinka suuri reikä on sillä ei se reikä silleen jää kuin mitä se on synnytyksessä.
Nykynaiset on vaan niin paljon naituja ja dildotettuja että monelle pitää olla se airo.
Ei ole pieniä mulkkuja. On vain isoja VITTUJA!
pieniä mulkkujakin mutta minkäs näille omistaja paljonkaan tekee.
Olkoon vaikka pienempikin mulkku jos vain seisoo kunnolla että ala kesken naimisen lötköilemään sillä siitähän ei sit tule enää mitään. Ei se lötkö naista tyydytä ja seksi kuuluu normaalisti elämään myöskin parisuhteessa olevilla.
Tällainen lötkökulli saa noloksi molemmat osapuolet jotka yritti naimaan mutta homma tyssäsi.