Palin on idiootti

Uskoo ihmisten eläneen samaan aikaan dinosaurusten kanssa. Kehukaas nyt vähän Palinia, veljespuolueenne uutta kirkasta tähteä.
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

entiseltä missiltä ja uskoon hurahtaneelta akalta odottaa, tosin kaikki amerikkalaiset
taitavat olla johonkin uskonlahkoon lääpällään, sen varjolla voi tehdä mitä vaan kun jumala antaa luvan, ihmesakkia.

Äänestä
  • hihhuli. Liekö Palinkin ollut mukana Kämpin luxuskekkereillä, sieltä kun tarttuu mitä vaan mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hei veljespuoluelaiset kirjoitti:

Uskoo ihmisten eläneen samaan aikaan dinosaurusten kanssa. Kehukaas nyt vähän Palinia, veljespuolueenne uutta kirkasta tähteä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu