Paras väri Accordiin?

Onko voimakkaita mielipiteitä uuteen Accordiin parhaiten soveltuvasta väristä?
91351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Voi perhan perhana!

Nyt täytyy kysellä muilta jo oman auton värikin!

Äänestä
  • Auto siis on jo tilattu metalliharmaana (Satin Silver). Olisin mielelläni kuullut muiden mielipiteitä / kommentteja / ajatuksia. Tämä lienee ok.

    Näyttää nimim Xanadu olevan vannoutunut pessimisti tai sitten typerät kommentit johtuvat vain aivosolujen vähyydestä.

    Äänestä

  • 4-door kirjoitti:

    Auto siis on jo tilattu metalliharmaana (Satin Silver). Olisin mielelläni kuullut muiden mielipiteitä / kommentteja / ajatuksia. Tämä lienee ok.

    Näyttää nimim Xanadu olevan vannoutunut pessimisti tai sitten typerät kommentit johtuvat vain aivosolujen vähyydestä.

    ...kuulemma ostetaan harmaa auto kun ei enää seiso... onhan accordissa kyllä se homopinkkikin aika magee..

    Äänestä

  • sad dam kirjoitti:

    ...kuulemma ostetaan harmaa auto kun ei enää seiso... onhan accordissa kyllä se homopinkkikin aika magee..

    Nimimerkille sad dam. Tsekkaapa mielipide oheisessa linkissä - toivottavasti opit edes jotakin kun et mitä ilmeisimmin koulujakaan ole pahemmin käynyt:

    http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=95&conference=569&posting=22000000001405703

    Ihmetyttää todellakin tällaiset idiootit joilla ei ole mitään annettavaa, mutta uskaltavat kyllä nimettömänä esittää typeriä kommenttejaan. Jos sanottavaa ei ole, niin silloin no parempi pitää suu kiinni - eikö?

    Keskittyisitte tietokonepelienne tai pleikkareidenne näpläämiseen ja antaisitte asiallisten (ja aikuisten) ihmisten keskustella palstalla itseään kiinostavista asioista.

    Äänestä

Parhaat värit mun mielestä 1.hopea 2.met.harmaaja 3.musta.

Äänestä

mun mielestä 1.hopea 2.met.harmaa 3.musta

Äänestä

ehdottomasti, siis jos accordi pitäs ostaa...

Äänestä

Itse ottaisin ruosteen ruskeen niin ei myöhemmin harmita kun auto alkaa kukkimaan.

Äänestä

...ainakin punainen käy honda accordiin vm.87-89 mut en sit tiiä noihin uusimpiin malleihin, ne kun ei ole niin hienon näköisiä... ehkä joku perinteinen harmaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


4-door kirjoitti:

Onko voimakkaita mielipiteitä uuteen Accordiin parhaiten soveltuvasta väristä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu