Idols-pojan homodeitti-ilm

53037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Että tämmönenkin pakko ollu tunkee tän...

oleks joku homo vihaaja/kammooja ku tälläsiä oikein mainostat tääl tommoseen negatiiviseen sävyyn..?
Saatan silti tulkita väärin mut en kyl silti ymmär et mitä ihmeellist tommoses on et joku o kirjottanu seuranhaku ilmotuksen..

Äänestä
  • Täällä juorutaan ihmisistä jotka on enemmän tai vähemmän julkisuudessa joten miksei myös ko ihmisestä. Mulle homot on ihmisiä siinä missä sinäkin, heillä tosin varmasti korkeampi äo kuin sinulla.

    Äänestä

ihan oli juuson näköinen... eiku peltsin... eiku...

Äänestä

Jos oisin homo, niin varmana menisin deitille!

Äänestä

taidat ite olla tyypistä kiinnostunu, ku oot tommosen löytäny;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


xxx kirjoitti:

http://www.gaydar.co.uk/kristerfinn

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu