Taas kokoomus

Kauhajoen tapahtumiin, vaikka sillä on edelleen hallituksessa avainpaikat toimia ja tehdä käytännön tekoja.
Jos katainen, holmlund ja häkämies ei pysty päätöksiä tekemään, niin vaihtakaa, sillä huonompiakaan tuskin löydätte.
175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaihtakaa koko ketju hallituksessa Kokoomus!

Kyllä puolueesta järkeviä ja rehelisiä suomalaisten etua ajavia löytyy.

Lakatkaa samaistumasta Amerikkaan ja Länsimaisuuteen. Olkaa suomalaisia, niin
huomaatte, että kannatus nousee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etsimässä syyllisiä kirjoitti:

Kauhajoen tapahtumiin, vaikka sillä on edelleen hallituksessa avainpaikat toimia ja tehdä käytännön tekoja.
Jos katainen, holmlund ja häkämies ei pysty päätöksiä tekemään, niin vaihtakaa, sillä huonompiakaan tuskin löydätte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu