Mistä armeijan

saa terapiaa Harjavallassa?
3887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No voi kuule jos vaikka aluksi hiippailisi tuonne sairaalantielle, niin kyllä siellä neuvotaan asiassa. Toinen reitti on varata aika terkkariin ja pyytää lääkäriltä lähete lataamoon.

Äänestä

Harjavallassakin pitäisi olla jo aikalisäohjaaja. Ota yhteyttä häneen ja keskustele hänen kanssaan miten eteenäin. Sosiaalikuraattori puolustusvoimissa tietää ainakin ketä hän tai he ovat. Tai sitten ota yhteys sosiaalitoimeen ja siellä pitäisi ainakin tietää (?).

Äänestä

Otappa yhteys terveydenhoitaja Marjo-Riitta Ala-Kleemolaan. Hän ohjaa sinut eteenpäin. Yhteystiedot löydät Keskustan koulun nettisivuilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskeyttänyt kirjoitti:

saa terapiaa Harjavallassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu