Että mentäisiin siihen pinkkiruusu-vaaleihin,mitä demut ovat ehdottaneet että: ainoastaan HINTTARIT saisivat äänestää vaaleissa,silloin äs dee pee olisi YLIVOIMAISESTI suomen suurin puolue ja porvareilla ei olisi mitään jakoa vaaleissa!
http://www.hs.fi/tulosta/HS20060819SI1YO066ql
http://www.hs.fi/tulosta/HS20060819SI1YO066ql
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kunnanvaltuustoissa pitäisi olla omat jaostot demarihomoille ,ja miksei vaikka kirkkovaltuustoissakin voisi olla hinttari ja pervojaostot demuille? eikös tämä olisi suvaitsevaista "nykyaikaa" ja jos vielä pidemmälle mentäisiin niin, voisihan lastentarhoissakin olla omat demu-insesti jaokset jne,jne!!!!
monissa kunnallisissa päiväkodeissa jonkinlainen demareiden ylläpitämä namusetäverkosto,ja tämä on ihan faktaa vaikka demut kuinka yrittäisivät asiaa kaunistella.
Lesbo-sossuja valittaisiin lehtien päätoimittajiksi.
Mutta meillä lapissa piparin nuolemisen hoitaa miehet...