Vastaukset 3
- Elba
Tekee kipeää lukea, ja katsoa tota, kun rakas hevonen on juuri kuollut(Ei oma, ratsastuskoulussa).. 4.10.2008, eläintenpäivänä, oireet täsmää lannehalvaukseen, syytä ei ole. Kuulin, että hevosen ruho menee suoraan kaatopaikalle, se tuli mieleen taas yhdessä kohtaa.. Se, että rakaan hevosen takapää pettti, hevosen yrittäessä kävellä, tuli mieleen siinä, kun verisen hevosen etujalkojen luisuvan hevosen alta..
En tosin ihmettele tätä, kysehään on Turkista. Espanjassa, ja italiassa samanlaisia paskiaisia! - Hellcome to turkey
Pakkohan tuolla on olla edes kourallinen välittäviä ihmisiä?! Miksei kukaan siellä tee mitään? Miten julmia, tunteettomia ja aivan perkeleen tyhmiä ihmisiä voi olla olemassa? Tuollaisia idiootteja tekisi mieli ripustella hirteen vaikka huvikseen, ei tekisi pahaa yhtään.
- Fearless-N
Kyllä ihminen on julmin maan päällä elävä! tekee niin pahaa :´(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092290Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???25920- 103896
- 71892
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha564823- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik24612- 60581