Bravan ovenkahvat

vm -99 Bravasta ovat parit ovenkahvat hapertuneet puhki (tyyppivika, kuten tällä palstalla on ilmennyt).

Paljonkohan noiden kahvojen hinta töineen mahtaa suurinpiirtein olla ??
3438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse vaihdatin kuskin puoleisen ovenkahvan noin vuosi sitten kotkan Da:ssa ja hinta oli muistaakseni noin 150 eurooppalista yhteisvaluuttaa. Siis aivan siras hinta mun mielestä :-(

t: AnttiJ

Äänestä

Vissiin kyse sisäpuolisista kahvoista? Jos on, niin rapsuta jollain sopivalla (ei naarmuttavalla) se repaloitunut pintakumi pois. Alla on siisti muovipinta, joka ei haperru.

Meinaan vaihtamalla ne kahvat, ei ole kuin ajan kysymys kun ne ovat taas saman näköiset. Käytetyissä Bravoissa/Bravassa olen huomannut, että kunnostuksessa juuri rapsuttamalla on "korjattu" kahvat. Tai sitten pintakumi on roikkunut kielekkeinä. Miksiköhän se pintakumi alunperinkään niihin on pitänyt laittaa?

Äänestä
  • Puhe on ulkopuolisista kahvoista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paljonko maksaa? kirjoitti:

vm -99 Bravasta ovat parit ovenkahvat hapertuneet puhki (tyyppivika, kuten tällä palstalla on ilmennyt).

Paljonkohan noiden kahvojen hinta töineen mahtaa suurinpiirtein olla ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu