aprilia 250 rx vm 86 tai joku

löytyiskö jostain pakoaukonsäätimen toiminnasta jotain tietoo ja kuvia?
5695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuvaa ei ole mutta muistaakseni tuossa oli pakokaasun paineella toimiva pakoaukonsäädin.
Ei siinä ollut muuta murhetta kun jumitti joskus Uutta ja käytettyä osaakin on jäänyt pyörästä melko paljon.

Äänestä
  • mitä osia sulla on? on aikalailla kiven alla osat tähän malliin. laittaisitko maili osoitteen niin olisin yhteydessä?

    Äänestä

  • sulta läytyy??? kirjoitti:

    mitä osia sulla on? on aikalailla kiven alla osat tähän malliin. laittaisitko maili osoitteen niin olisin yhteydessä?

    Ajoin enduroa kilpaa jonkiverran pyörällä ja ei nyt tule mieleen ihan mitä kaikkea osaa on. Mutta muistikuvan mukaan: Uusi kiertokanki, lohkot ja vaihteiston osia, takapyörä, rattaita, jalkatappeja, ilmanputsareita ym. kaikennäköistä.
    Soittele Tampereelle: 0400 515353. Päivällä saa parhaiten kiinni.

    Äänestä

  • Pari tollasta Rotax pärrää lojuu vajassa

    Äänestä

  • RXMX kirjoitti:

    Pari tollasta Rotax pärrää lojuu vajassa

    Onko sinulla vielä pöyrät?
    Laittaisitko vaikka mailiosoitteen niin ottaisin yhteyttä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joni83 kirjoitti:

löytyiskö jostain pakoaukonsäätimen toiminnasta jotain tietoo ja kuvia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu