Win 98:n toimintaa?
Miten on mahdollista että kun olin tallentanut WodPad tiedostoja ja kävin valillä kirjoittamassa Word:illä ja tallensin sen.
Nyt en saa ollenkaan auki niitä WodPad tiedostoja koska tiedoston päällä on "Word" kuvake eli takoittasi sitä että ne pitää avata Wordillä, kuitenkin se hejaa "ettei tiedä polkua" tai jotain?
Kun klikkaan hiiren oikealla niin sieltä "ei" voi valita "avaa ohjelmalla" kuten esim. xp:ssä on mahdollista!?
Onko tähän mitään ratkaisua?
Ymmärtääkö
'kukaan'
1
574
Vastaukset
- Nero Burner
dokumenttisi ja yrität ilmeisesti yhdellä monista "Viimeisimmät tiedostot"-vaihtoehdoista avata niitä, jolloin tulee ilmoitus virheellisestä polusta. Etsi tiedosto resurssienhallinnassa ja avaa sieltä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913105
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.652653- 2032240
- 741886
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91691- 1041519
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191176- 811130
- 951089