On se SaPKo huono...viimeisenä Mestiksessä..oi oi...ja sinne jää ja putoaa Suomisarjaan hoh hoh hooooo!
Junnut paukuttaa SaPKoa
nokkaan tänään
7133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kerro ensin kaikki omat harhasi ja fobiasi, sitten vasta huoneesi numeron niin voin lähettää edes kukkia ja uudet sukkahousut Heinolan hörökorvalle. Minun takana oleva mies tuskin muita nikkejä tarvitsee, hän omistaa nimittäin tämän osaston puhutuimman voittajanikin, jolle kukaan ei ole täällä pärjännyt, eikä näillä näkymillä tule pärjäämäänkään. Katso profiilia ja kävijämääriä siellä niin valaistut sinäkin ja tunnet samalla oman loistavan mitättömyytesi, lähes ameeban asteella olevan kehityksesi, pikku matonen ja matalaotseinen Heinolan tuhatjalka tunkioltasi!
ja pahoja, eikö äitis ole huolissaan? Poika on akaton, munaton..ja harhainen..oi oi...
Älä kerro enempää touhuista..meikä on hetero kuitenkin..teikäläisten homoilut kuuluu muulle palstalle. Sun takanasi oleva mies..huh..huh...joopa joo...Jussi sä olet tosi nolo..
ääliön kuva, jota katsoessani tunnen Savolaiset älyköt todella viisaaksi kansaksi
Olet täysin hermona. Vapiset ja täriset pää punaisena kun et pärjää live-elämässä etkä edes näillä palstoilla. Yhteenveto: olet tyhmä.
SaPKo sai muutes turpii koulupojilta...hah hah!
Että SaPKo häviää taas. No niin odotinkin.