Onko naisen pylly sukupuolielin

miettijä

Onko naisen pylly sukupuolielin? ainakin se toimii houkuttimena prosessissa.

9

1914

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Peppu pepe

      Eihän se varsinaisesti elin ole, mutta pakarat ovat ihmisen seksikkäimmät lihakset. Minä ainakin noteeraan hyvin muodostuneet naisten pyllyt ja kyllä niistä seksin harrastaminen tulee mieleen.
      Onneksi niitä vielä näkee täällä Suomessakin jonkin verran, yleensähän Suomalainen nainen on persjalkainen selluliittipylly.

    • Anaali Antti

      on on monet saavat nautintoa siitä kun toinen kakkaa suuhun, tai paistaa pannu kakkuja omasta ulosteestaan ja syö ne itse. ( alaan liittyvä sivusto www.ufox.com ) Puhumattakaan kaiken maailman Hinttareista, jotka minuakin ovat muinoin yrittäneet, kunnes hain talikon.. Saavat toisiaan perseeseen vetämällä jotain sairaan puoleista nautintoa, sairaita ihmisiä kun ovat. Itse kyllä nautin muuan laivahuoran kanssa suunnattomasti paneskellessani häntä perseeseen, kaiken muun kivan ohessa. Kaikesta päätellen nykymaailmassa naisen pylly on sukupuoli elin, ainankin kun alan leffoja katsoo, mutta ei kai sen alkuperäinen tehtävä ole ollut kuin suolikuonan poistaminen..

    • Minä

      Ei ole.Luodessaan ihmisen Jumala suunnitteli myös
      että kaiken nautinnon lisäksi ihminen nauttii syödessään ruokaa, eikö?No jonkin ajan kuluttua tuo syöty ruoka, tai tarkemmin osa siitä, kuona-aineet ulostuvat perä aukon kautta pois.Ja tuo aukko, niin naisella kuin miehelläkin on tuota toimitusta varten.Jumala luodessaan miehen ja naisen suunnitteli heille oikeat kohteet tuohon sukupuoli yhdyntään, eikö?

      ps. eihän se ihmissuku ois lisääntynyt jos sitä pyllyyn.......siemenet.

      Tutustu, Raamattu 1 Mooseksenkirja 2 luku, aihe:ihmisen luominen.
      Kts. myös Uusitestamentti Roomalaiskirje 1 luku kokonaan.

    • onhan se...

      ...siinä missä miehenkin

    • ukko47v

      Ei, ei ja ei, hyi!

      • Horonen

        Mikäs sen ihanampaa kuin kunnon kakkavanat kullin varressa panon jälkeen, jotka voi pyyhkiä partnerin tyynyliinaan?


    • Peppunainen

      Ehdottomasti on, olen aina pitänyt peppuseksistä ja siitä, että peppuani käytetään seksuaalisesti hyväksi ;)

      Ja muuten, sen homman voi tehdä ilman sotkuja ;)

    • Nautiskelija nainen

      Toki peppu on seksikäs!!

      Mä nautin jos peppureikää nuollaan, tai suuseksin aikana mies nai sitä sormellaan. Naintikin onnistuu ja on kiihottavaa, kunhan mies osaa homman, eikä runno sisään voimalla. Suolen voi tyhjentää ennen peppuseksiä ja puhtaus on muutenkin oltava itsestään selvyys.

    • Nautiskelija

      Toki peppu on seksikäs!!

      Mä nautin jos peppureikää nuollaan, tai suuseksin aikana mies nai sitä sormellaan. Naintikin onnistuu ja on kiihottavaa, kunhan mies osaa homman, eikä runno sisään voimalla. Suolen voi tyhjentää ennen peppuseksiä ja puhtaus on muutenkin oltava itsestään selvyys.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      99
      4786
    2. Niin voimakkaat tunteet

      Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
      Ikävä
      20
      2857
    3. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

      sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
      Ikävä
      24
      2704
    4. Puhe on halpaa

      Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
      Ikävä
      44
      1896
    5. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      25
      1786
    6. Oletko harrastanut

      seksiä kaivattusi kanssa? 🤔
      Ikävä
      132
      1646
    7. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      152
      1560
    8. Miksi miehet hermostuvat tyhjästä?

      Olen tässä viimeisen vuoden sisään pudottanut melko reilusti painoa mikä on sitten saanut useammankin lähipiirin aiemmin
      Sinkut
      111
      1511
    9. Nainen, se on vain karu totuus, että

      sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja
      Ikävä
      282
      1449
    10. Joko aiheuttamani pettymys

      on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.
      Ikävä
      94
      1380
    Aihe