LänsiAuto Areena muuttuu Barona Areenaksi?

LänsiAuto Areena muuttuu Barona Areenaksi? No mielenkiinnola odotan, että mitä nimi tuo tullessa..
3843
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miksi tämä länsi-auto areena muuttuu joksikin barona areenaaksi

Äänestä
  • nimi muuuttuu, ei se vaikuta mitään. Se on yks sponssi muiden joukossa saa vaan nimelleen näkyvyyttä. Vaihtuuhan siellä ravintoloitsijakin... Sukula alkaa laittamaan micro-pöperöitä, nam!

    Äänestä

nykyään se on joku paska metro areena. barona areena oli nimenä paaaljon parempi siihen verrattuna. toki länsiauto-areena legendaarisempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hockey kirjoitti:

LänsiAuto Areena muuttuu Barona Areenaksi? No mielenkiinnola odotan, että mitä nimi tuo tullessa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu