..baariin hui vaikka onkin keskiviikko.. jos vapaita naisia..haluaa tutustua..oon AINAKIN klo 16.00-16.30 ajan hmmm bar 28 elikä nyk eerikinkulma helsingin kampissa.. jos joku oikeesti haluaa tutustua..niiiinn..tämä voisi olla hyvä esimerkki muillekin.... näin sanoo pervokki.. ihan vinkiks vaan mut siellä oon tänään. siis on helppo ratkaisu yksinäisyytteen jos kaksi ihmistä uskaltaa kohdata..netin kauttahan se käy.. kokemuksella..
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sulla siis ei oo massia kuin yhteen stobeen?
..naisille kyllä tarjoan..stoben tahi kaksi..
Saattaahan tuollainen seuranhaku toimiakin, etenkin siellä stadissa.
..hiljasta oli ja sitten pistin menemään..
Kampin baareissa on äärimmäisen tylsä meininki, siellä on korkeintaan keskenään juttelevia sisäsiittoisia kaveriporukoita ja vieraisiin pöytiin ei pidä mennä huutelemaan. Kampin baarissa saa rauhassa istua koko illan ilman että kukaan tulee häiriköimään.
Kokeile ennemmin kallion baareja. Esim. Exodus on pieni ja intiimi baari jossa on mahdoton välttyä tutustumishaluisilta juttelijoilta ja taatusti ei voi juoda kaljaansa yksin nurkassa ilman että sinne tulee vierustovereita esittäytymään ja juttelemaan. Myös esim. tauko-baari ja abinbaari ovat vastaavia hyviä baareja. Sinne vaikka joka päivä parille tuopille töiden jälkeen, niin joka päivä on muutama kaveri lisää.
..onhan ne kampin baarit nykyään tai toisinaan vähän tylsiä. kyllä kallio on tuttua seutua. oon pyörinyt niissä baareissa pitkään.
Jos sä oot nimimerkkisi mukaan kauhee pervo, niin en mä sua uskalla lähestyä. Tietty lääpit ja rellestät humalassa. Ei kiitos. Etkä ole edes komea!
..minkä minä nimimerkilleni voin?.... oon juuri päinvastoin.. no mitä ulkonäköön tulee..sehän tietysti on makuasia.