Cluso metsästää Handea apinan raivolla. Pitäsisikö Clusolle olle kiitollinen, sillä ilmeisesti hän ajattelee hyvää. Kutsuu itseään mielisairaaksi, ehkäpä onkin. Lupaukset ovat suuret, sillä on luvannut pistää handen juoksemaan ja pyydystää hänet.
Hyvähän se on, jos Cluso pakottaa Handen palauttamaan rahat. Handehan itse on luvannut avata sivut marraskuuhun mennessä. Handenkin lupaukset oavt suuret.
Saapas nähdä kumpiko onnistuu lupauksissaan.
Hyvähän se on, jos Cluso pakottaa Handen palauttamaan rahat. Handehan itse on luvannut avata sivut marraskuuhun mennessä. Handenkin lupaukset oavt suuret.
Saapas nähdä kumpiko onnistuu lupauksissaan.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei cluso mitään handea metsästä, luulee vaan tekevänsä niin. Hän elää jossain omassa, harhaisessa mielikuvitusmaailmassaan jossa luulee käskyttävänsä niin panaman kuin suomen viranomaisia miten lystää. Kirjoittahan cluso moneen otteeseen itsekin että on mieleltään sairas ja heti perään ihmetteli kun mtv3:n Salla tai KRP ei soittelekaan. Kun on noin vainoharhainen ei tosielämältä sovi paljon odottaa.
Ja vaikka cluso olisikin täysissä (tai edes puoliksi) ruumiin ja sielun voimissa niin miten luulet että pystyisi pakottamaan jonkun henkilön palauttamaan miljoonia euroja?
Herää pahvi...
Rakas plösö91.
Tässä olikin sitten kaikki.
Kuka uskoi Handeen uskoo kaikkiin manipulointikekkailuihin. Vainoharhaista sekin on.
Kaikilta ei ole usko mennyt vieläkään, toiset pelkää sivuja ja vaativat sulkemaan sivut. Pelkäävät, koska näkevät tilinumeron ja pakkotoistona lataavat sinne rahojaan. Ihmistä tyhmempää ei tältä planeetalta löydy.