Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Teppo ei läpäissyt Mensan testiä

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000038508230#22000000038508230

Teppo yritti mutta sai surkean tuloksen, ja Mensalaiset nauroivat Tepon ulos. Teppo tilasi myös Mensan kotitestin, mutteihan siintäkään mitään tullut.
2134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mä läspin ton kotitestin.vaikken kouluja ole käyny ku ammattikoulun,ja sen jälkeen muurarin kurssea. kyl nyt tollaset saatanan marakatit aina kumoon laitetaan.vaikka mä olenkin entinen narkkari ja alkoholisti ja nuoruudessa tullut vedettyä ties mitä mömmöä naamaan,eli jonkun verran on aivosuluja tuhottu.mut silti niitä on rutkasti enemän ku tolla marakatilla.

Äänestä
  • Kotitestiähän ei läpäistä. Testin pistemäärä antaa ainoastaan viitteen siitä, kuinka todennäköisesti varsinaisesta testistä pääsee läpi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nauraja2 kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000038508230#22000000038508230

Teppo yritti mutta sai surkean tuloksen, ja Mensalaiset nauroivat Tepon ulos. Teppo tilasi myös Mensan kotitestin, mutteihan siintäkään mitään tullut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu