Popeda

kyllä oli eilen hyvät bileet käenkoskella kun oli popeda soittamassa! paljon väkeä ja hieno tunnelma, oli nuorempaakin väkeä liikkeellä. kiitos käenkoskelle, että joskus muutakin musiikkia tarjolla kuin ainaista iskelmää!
41440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä harmittaa, kun en päässyt. Olisi ollut hieno muistella menneitä..... Yö-yhtye on siellä ensi kuussa, joten toivottavasti sinne pääsen.

Äänestä

Popeda meinaan.

Äänestä

kuitenkin, nimittäin baaripuoli. Aivan hullua menoa siellä (baarin puoli tupaten täynnä, tönimistä sun muuta tietysti siinä väentungoksessa, juomia sai useat jonottaa jopa tunnin, vain 3 myyjää tiskin takana) Olisi vaikka voinut laittaa terassin puolelle pari myyntitiskiä lisää.
Muuten popeda kyllä loistava!

Äänestä
  • Onneksi tiskillä sentään oli kaunis ja nopea palvelu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyytyväinen!! kirjoitti:

kyllä oli eilen hyvät bileet käenkoskella kun oli popeda soittamassa! paljon väkeä ja hieno tunnelma, oli nuorempaakin väkeä liikkeellä. kiitos käenkoskelle, että joskus muutakin musiikkia tarjolla kuin ainaista iskelmää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu