Bensalitra alle 1,30 Euroa

Matti Vanhanen on paras. Talous kunnossa.
9245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä Kepuakin kannattaa arvioida rehdisti eikä esittää mitään Kepufeikkiä. Eihän kepulainenkaan noin tyhmä ole, että tuollaisia mielipiteitä täällä kirjoittaisi. Ei ainakaan ihan noin tyhmä. Ellei sitten jo vain?

Äänestä

talous ei ole kunnossa

Äänestä

kepulla on myös öljyntuottajia. Maidontuottajia kyllä. Ainakin maito näyttää olevan nousussa.

Äänestä

olisi nostanut polttoaineveroa vuoden alusta. Matti teki loistotyötä esim myymällä lannoitetehtaan Norjaan. Viljelijät taputtavat vieläkin karvaisia käsiään.

Äänestä

pikemminkin noussut joten talous onkin katastrofi tilassa

Äänestä
  • Kepu onnistui siinä, kansainvälisen laman avulla, jota meillä vielä ruokkii täysin saamaton ja lamautunut hallitus, joka odottaa kädet ristissä ihmettä.

    Äänestä

ja reaalitalous katosivat? Tähän asti halltius on uskotellut polttoaineiden hintojen johtuvan niistä!

Haistakaa paska ja jatkakaa valehtelua kai joku hullu vielä teihinkin uskoo!

Äänestä
  • eihän kukaan tuota aloituksen puppua uskonut alunperinkään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvä Keskusta kirjoitti:

Matti Vanhanen on paras. Talous kunnossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu