Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naista joka antas kunnon kyydit?

etin naista kuopiosta tai tastä lähettyviltä,joka antas kunnon kyydit,kun toi ex emäntä ei oikeen osannut antaa.
1797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos kunnon kyytiseuraa kaipailet, niin ei kannattaisi mainostaa, ettei "ex osannut antaa". Tulee nimittäin heti mieleen, ettet sinä osaa ottaa. Ja harva nainen haluaa ruveta opettajaksi sängyssä.. Noita osaaviakin miehiä kun on tarjolla :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies26 kirjoitti:

etin naista kuopiosta tai tastä lähettyviltä,joka antas kunnon kyydit,kun toi ex emäntä ei oikeen osannut antaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu