Lopettakaa Vironmatkailu

Lopettakaa Viron matkailu hyvät ihmiset!
Itse olen viimeksi käynyt Virossa kaksi vuotta sitten enkä luule menettäneeni mitään.
Ei todellaan kiinnosta vaikka asunkin Helsingin Katajanokalla lähellä pika- yms aluksia.
En tajua miten joku haluaa matkustaa tylsään Tallinnaan monta kertaa vuodessa.
7451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sitten ja statistiikan mukaan lopetti muutama kymmenen tuhatta muutakin. Toki Virossa alkaa kohta olla taas niin halpaa ja puolet naisväestöstä taas huorata rahapulassaan, niin että tod.näk. sinne riittää kävijöitä.

Äänestä

Se johtuu siitä, että olet vähälahjainen. Tylsyytesikin johtuu siitä, että olet tylsä.

Pysy hyvä ihminen poissa, ettet tule pilaamaan meidän muiden matkailoa! Parempi kun pysyt siellä kotikorttelissa, verhojen välistä ulkomaailmaa epäilevästi vilkuillen.

Äänestä
  • Johtuu varmaan lähinnä siitä ei sama huono huttu jaksa kiinnostaa kovin kauan.

    Äänestä

  • sinä ostamaan halpaa ja paskaa ja hoidata myös känsäset jalkasi "kulttuurimatkalla".aina samaa

    Äänestä

vaevalt keegi ulukitest puudust tunneks.

Äänestä

Sinunkaltaisen ihmisen paikka on turvallisesti kotona neljän seinän välissä.

Äänestä

sun asuinpaikalla ei ole mitään väliä kun pika-aluksia enää ole.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Warum? kirjoitti:

Lopettakaa Viron matkailu hyvät ihmiset!
Itse olen viimeksi käynyt Virossa kaksi vuotta sitten enkä luule menettäneeni mitään.
Ei todellaan kiinnosta vaikka asunkin Helsingin Katajanokalla lähellä pika- yms aluksia.
En tajua miten joku haluaa matkustaa tylsään Tallinnaan monta kertaa vuodessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu