kepulit roikkuu

Kepuliporukan paskanjauhantapalsta on aina täyteen ripuloitu. Luulis päivisin olevan jotain muutakin tekemistä, töitä esim.
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

porukkaa, mutta demarit eivät ole vielä siihen oppineet.
Kaikenlisäksi he paskovat toisten kotiin.
Eikä siinä vielä kaikki, he myöskään eivät ymmärrä tehneensä väärin.
ovat oman pesänsä jo paskoneet täyteen, ja tekevät sitä nyt kylässä.
Eikä siinäkään vielä kaikki, he ovat myöskin jatkuvina loisina jokapaikassa.

Ruotsi oli kuuskytluvulla hyvä esimerkki demareista, he teettivät työt muilla, ja elättivät itsensä sossutuilla.

No ruotsi onkin köytymään päin hurjaa vauhtia.
ovat vättäneet kaikki sodat, kun ei kukaan ole huomannut niiden olemassaoloa muiden seläntakana.
sellaisia demarit ovat.
Nytkin huutavat natoa apuun, eikä uhkaa näy missään.
Mutta sehän onkin demareiden taka-ajatuksena, että kun saadaan sota, niin luikitaan karkuun, ja tullaan sitten takaisin isännöimään, jos toiset saavat vielä maan pidettyä itsenäisenä.
Silloinhan olisivat maata puolustaneet ilmeisesti jo niin vähissä, että ei olisi edes heille vastusta.

Miten muuten itse joudat tänne eläkeläisten hurujen pariin?

Äänestä
  • No ruotsi onkin köytymään päin hurjaa vauhtia.
    --

    Hyi hyi Reinfeldtia.

    Äänestä

olevan muutakin asuntoa kuin keskustan saitti, vaikka koska käyt nämä samat törkimykset täällä sahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


netissä kirjoitti:

Kepuliporukan paskanjauhantapalsta on aina täyteen ripuloitu. Luulis päivisin olevan jotain muutakin tekemistä, töitä esim.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu