Miksi sen trailerissa on jotain haamuja tjsp.?
Max payne?
maxxxxxxxxxxxxxxx
3889
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kävin eilen kutsuvieras näytöksessä.
Leffa oli ihan jees. ehkä traileri näytti paremmalta kuin oli mutta kyllä koko puolitoista tuntia on aika tapahtumarikas joten ei sinne kyllänukahda.
Minäkin ihmettelin aluksi että mitä helvetin haamuja siinä on mutta tavallaan siinä ei olekkaan. Ne haamut on näköharhoja tietyllä porukalla siinä leffassa. Senverran voin kertoa paljastamatta juonta.
Hyviä sivurooli näyttelijöitä oli useita. Itse tunnistin 5 sivurooli näyttelijää.
the Wire / Langalla HBO:n sarjasta oli yksi huume kuningas mukana, sitten oli pari muuta naama tuttua ukkoa.
Kyllä se sillä 8:lla eurolla kannattaa käydä katsomassa jos tykkää ampumisesta ja mätöstä.
Peruskoulu arvosana on minulta 8
Olisivat saaneet minunkin 8 euroa, mutta eivät ole edes viitsineet suomenkieltä laittaa kielivaihtoehdoksi sivuilleen. Kiittämättömät p*skat. Ei vähäisintäkään kunnioitusta pelin tekijöitä kohtaan vaikka ovat saaneet "varastaa" idean.
Mitä varastaa..ku on ihan kunnon luvan perkele saaneet..