vain miehiä polittisiin elimiin!

3116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nainen ole ärähtänyt tälle väitteelle?

Äänestä
  • kikkeli on poliittinen elin?

    Äänestä

Ei kai siihen mitään tutkimuksia tarvita...jokainen fiksu ihminen(vanhempi)joka on seurannut tämän maan poliittista toimintaa ja jolla on järki päässä on tajunnut että mitä enemmän naisia on tullut politiikkaan niin sitä enemmän typeryyksiä on alkanut tapahtumaan--->maa menee huonompaan jamaan...lääkkeenä siihen on että naiset pois sähläämästä mihin eivät kuulu...naiset olisi pitänyt jättää ilman äänioikeutta!t.viisasten kerho(keski ikä 72,4v)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tutkimus paljastaa kirjoitti:

lue itse

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1601743

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu