dragonfable apua!

rogue

tarvitsen dragonfablessa apua siihen että kun käytän rogue class armoria jonka sain the sandsea paikasta niin kun yritän tehä sen Dual wield liikkeen niin siihen ylös tulee sellanen viesti jossa lukee requires DA. niin että mikä hitto se DA juttu on?



kiitos jo etukäteen vastanneille!

7

693

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mage11111111111

      DA=dragon amulet

    • Rogu

      Ei ainakaan DragonAmulet?:D

    • Nimetön

      se DA juttu tarkotta et sulla pitää olla dragon amulet

    • xan999

      se meinaa että sun pitää olla maksullispelaaja käyttääkses likkeitä joissa tulee requres DA

    • zoxzo

      DA tarkoittaa Dragon Amulettia se pitää ostaa jos haluaa niin dragonfablen ¨sivuilta maksaa oikeassa elämässä noin 7 euroa mulla itellä on se mun 33 lvl tyypillä ja sil on pelin parhain ase inkain melkein sen nimi on guided blinding light of destiny niin se maksaa vain 28000 upgradesin sen doom weaponista et sillee mut se DA on maksullinen ja sillee..

      • incomingstorm

        mulla on vaan tavallinen doom kirves en oo varma kannattakos tehä siit se valo versio joten kumpi on parempi se doom vai valo versio???


    • xallos

      siis DA tarkoittaa sitä että tarvitset dragon amuletin ja dragon amuletin voit ostaa heidän kotisivuilta kohdasta missä lukee buy dragon amulet se maksaa 20$ vaan kerta maksu ei kuukaudessa tai vuodessa vaan kerta maksu ja se on kokonaan sun ja voit tehdä mitä lystää sen jälkeen koko pelissä ja voit yhdistää dragon lordin peliin nimeltään aqw niin saat siinä pelissä dragon lord classin huhhuh tässä sitä infoa tuli toivottavasti tämä auttoi joitakin ihmisiä xD

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskallanko laittaa sulle viestiä?

      Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S
      Ikävä
      66
      1036
    2. Mikä tekee kaivatustasi

      Haluttavan?
      Ikävä
      38
      1001
    3. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      869
    4. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      125
      846
    5. Vieläkin saat

      Sydämen tykyttämään. Vaikka emme näe
      Ikävä
      38
      733
    6. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      77
      662
    7. En tahallaan sua välttele...

      Olis niin kiva nähdä jossain muualla kuin kaupassa!
      Ikävä
      51
      636
    8. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      621
    9. 42
      619
    10. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      31
      616
    11. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      2
      612
    12. Nyt kaatuu Kuisla

      Reima Kuisla hakee saneeraukseen – Joitakin velkoja on jo ulosotossa https://www.ilkkapohjalainen.fi/reima-kuisla-hakee
      Seinäjoki
      28
      563
    13. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      122
      545
    14. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      49
      518
    15. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      95
      511
    16. 51
      505
    17. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      484
    18. Pystyisitkö liikkumaan

      Tai tapailemaan kaivattuasi julkisesti?
      Ikävä
      45
      446
    19. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      35
      427
    20. Sastamalassa epäillään tappoa, kaksi otettu kiinni

      Kuulemma Aarnontiellä tapahtunut Tietääkö joku enemmän?
      Sastamala
      13
      421
    Aihe