Keskinkertainen

Tapani Kansa on keskinkertainen laulaja.
5380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tapani on hieno ja hyvä laulaja. Yksi taidokkaimmista tulkitsijoistamme.

Äänestä
  • Kansa ei ole keskinkertainen. Hän on yksinkertaisesti ala-arvoinen, melkein jopa huonompi kuin Juice Leskinen. Molemmat toki aivan kammottavia, joten vertailu on jokseenkin tarpeeton.

    Äänestä

  • Petter X kirjoitti:

    Kansa ei ole keskinkertainen. Hän on yksinkertaisesti ala-arvoinen, melkein jopa huonompi kuin Juice Leskinen. Molemmat toki aivan kammottavia, joten vertailu on jokseenkin tarpeeton.

    Voisitko tehdä palveluksen ja työntää parsan perseesees ja painua Siperian aroille vaeltelemaan vähäks aikaa. Kiitos!

    Äänestä

Kaikkia ei voi miellyttää. Sinun ei ole pakko kuunnella Tapanin laulamia lauluja jos et hänestä kerran pidä. Keskity kuuntelemaan niitä laulajia, jotka sinua miellyttää .

Äänestä

ole! Se on yksinkertainen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aimeen kirjoitti:

Tapani Kansa on keskinkertainen laulaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu